Samsung Toner Dolumu

samsung-toner-dolumu

Samsung Toner Dolumu

Firmamız Kocaeli Körfez ilçesinde bulunup yazıcı tamiri ve fotokopi tamirinde yılların tecrübesine sahiptir. Hizmetlerimiz arasında samsung yazıcı tamiri , hp yazıcı tamiri, samsung toner dolumu ve hp toner dolumu işleri bulunmaktadır. Bir çok markanın yazıcı tamir ve bakımını yapan firmamız aynı zamanda bu markaların modellerinede toner dolum işlemi gerçekleştirmektedir.

samsung yazıcı tamiri
samsung özel yazıcı servisi

Samsung toner dolumunda özellikle yazıcıların zarar görmeden verimli bir şekilde kullanılmasında hassiyet göstermekteyiz. Toner dolumu konusunda çevre hassasiyetlerinide gözeterek atık tonerlerin uygun bir şekilde bertaraf edilmesini sağlamaktayız. Samsung toner dolumunda orjinale yakın toner tozu kullanılmakta olup toner bakımlarıda dolum esnasında yapılmaktadır. Böylece samsung cihazınızın kullanım ömrü etkilenmemektedir.

Toner dolumu kapsamında oluşacak arızalar firmamız tarafından tespit edilerek yazıcı tamiri ve bakımları tarafımızdan karşılanır. Ömürlü parçalarda ise sadece parça ücreti talep edilir.

Körfez yazıcı tamiri akla geldiği zaman Çözüm Grup profesyonel olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Sarf malzeme ve muadil toner konusunda da kaliteli muadil toner ve yazıcı sarf malzemesinde her türlü teknik destek sağlayabiliriz.

 

GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER

Çözüm Grup Müşterileri İçin ekonomik ve güvenilir çözümler sunar.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Çözüm Grup Müşterilerinin en üst düzeyde memnuniyetini hedeflemektedir.

 

HIZLI ÇÖZÜMLER

Çözüm Grup İlkesel bir servis anlayışını benimser ve neticeye hızlı bir şekilde ulaşmayı planlar.

 

DÜRÜST VE İLKELİ

Çözüm Grup Dürüst ve İlkeli Çalışmalarıyla uzun zamanlı bir portföy edinme amacındadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir